Agurknytt om blogging
Nå får jeg sikkert tyn, men jeg må vel få lov til å si at artikkelen om blogging som ble publisert på VG Nett i dag minner veldig om standard agruknytt, selv om det journalisten skriver om to medblogger jeg har stor respekt for.
Ikke ser jeg helt at Håkon Styri "bretter ut om livet" sitt på bloggen sin heller. Men men ;-)
Det er forsåvidt en artikkel som er akkurat kort nok til at den kan leses uten å irritere seg over at det ikke er så mye innhold i den ;-)
Det er uansett hyggelig å se at Håkon som alltid har en god kommentar til slik journalistikk.
Skrevet av jarle kl: 15:44, 11 Juli, 2004
Artikkelen er grei nok den, men tidspunktet for å slå opp bloggefenomenet bærer nok agurktidens preg.
Det mest interessante er at ingen av de to nevnte bloggene er referert med lenker fra artikkelen. Det fører til en del googling. Nå er jeg bortskjemt med å få en del besøk gjennom Google. Av en eller annen grunn rangeres jeg relativt høyt på søkeordet "blogg".
Skrevet av: Håkon Styri - kl: 17:33, 11 Juli, 2004 - #5517Men jeg har corner på "forfatterblogg", så det så! ;-)
Skrevet av: Eirik - kl: 16:42, 12 Juli, 2004 - #5526Pfft, jeg har til og med mistet "Jarle" jeg. :-(
Nå er det dog profilen min på dmoz som står øverst - men det er kun en fattig trøst.
Skrevet av: Jarle - kl: 17:20, 12 Juli, 2004 - #5527http://weblog.bergersen.net/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/275