06 Mars, 2003

Hvordan andre ser verden: Anjarchista

Jeg er ikke noe flink til å skrive, jeg sier det ofte og innrømmer det gjerne. Det er sikkert derfor jeg liker å se verden igjennom andres øyner og skriverier. En god norsk blogg (på engelsk) som klarer å formiddle slike bilder er anjarchista.org, hun skriver svært bra - og anjarchista.org: Strange days er et godt eksempel på det, synes jeg.

Personlig tror jeg at jeg hadde formiddlet slike omstendigheter best med bilder, men jeg tviler på at de ville ha latt meg ta bilde av det som skjedde.

Jeg lurer på om det hadde vært lurt å skaffe seg et kamera som er lett å skjule. Spørsmålet er bare hvordan man skulle kunne publisere sånne bilder uten å få problemer. Noen gode råd? Sensurere bildene etterpå er kanskje ikke den mest estetiske metoden, eller kan man rett og slett kalle det kunst og la det være med det? ;-)


Skrevet av jarle kl: 17:27, 06 Mars, 2003
Kommentarer

Si meg: Hvilken kant av landet har du Bergersen-navnet ditt ifra?

Skrevet av: Henning - kl: 23:55, 09 Mars, 2003 - #639
Tilbaketråkk
URL for tilbaketråkk:
http://weblog.bergersen.net/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/45

Skriv en kommentar
Navn:


E-mail adresse:


URL:


Kommentar:


Husk info?



Mars 2003
Søn Man Tir Ons Tor Fre Lør
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Oppsummering

Jeg er ikke noe flink til å skrive, jeg sier det ofte og innrømmer det gjerne. Det er sikkert derfor...

Publisert i jarle på norsk 6. mars, 2003, og arkivert under weblogger